18.02.2017

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w WZ WSB w Olkuszu

Blisko 200 osób wzięło udział w „Dniu Bezpłatnych Szkoleń” w Wydziale Zamiejscowym WSB w Olkuszu. Zajęcia  prowadzone były przez ekspertów i wykładowców WSB mgr Martę Ir i mgr Agnieszkę Loskę. Oferta szkoleniowa  skierowana była do nauczycieli, pedagogów i wszystkich osób zainteresowanych  rozwojem osobistym i zawodowym.

Podczas szkolenia mgr Marta IR przedstawiła rozwiązania dotyczące organizacji przestrzeni edukacyjnej i terapeutycznej,  by stała się funkcjonalna i optymalizowała rozwój dziecka ze spektrum autyzmu. W rytm muzyki mgr Agnieszka Loska zaprezentowała nowoczesne metody aktywizujące dzieci poprzez ruch i taniec. Szkolenia z zakresu rytmiki i tańca realizowane były w siedzibie Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu jak i w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Wolbromiu.

Szkolenia oferowane w ramach „Dnia bezpłatnych szkoleń” są ściśle powiązane z ofertą studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu. Uczestnicy, których zainteresuje tematyka poruszana w trakcie bezpłatnego szkolenia mogą rozszerzyć wiedzę w danym zakresie wybierając studia podyplomowe .

18.02 /SK/