15.10.2013

Dzień Logistyki w PZS nr 6 w Brzeszczach

Dzień Logistyki w Powiatowym Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nr 6 w Brzeszczach

W dniach 10-11 października br. w Powiatowym Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nr 6 w Brzeszczach, pod patronatem Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, odbył się Dzień Logistyka oraz Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (etap szkolny).

W ramach Dnia Logistyka gościnny wykład pt. "Nowoczesne systemy komisjonowania" wygłosił dr inż. Paweł Sobczak - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu.

Podczas wykładu przedstawione zostały najnowocześniejsze rozwiązania stosowane w współczesnej logistyce magazynowej w Polsce i na Świecie.

W ramach prelekcji przedstawiona została również bogata oferta dydaktyczna Wydziału Zamiejscowego oraz całej Uczelni.

Wykład oraz oferta dydaktyczna spotkały się z dużym zainteresowaniem uczniów PZS nr 6 w Brzeszczach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.