27.06.2018

Gala Akademicka wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych

Wyjątkowy dzień dla absolwentów studiów podyplomowych na kierunkach oświatowych w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Olkuszu. We wtorek 26 czerwca 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się uroczysta gala, podczas której absolwenci studiów podyplomowych otrzymali świadectwa.

Ceremonię rozpoczął Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem, Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutracji - dr Marcin Lis witając przybyłych Wykładowców oraz Gości:

• dr hab. Roberta Bońkowskego,

• dr inż. Rafała Karasia,

• dr Michała Bitnioka,

• mgr Martę Ir,

• mgr Danutę Karaś,

• mgr Małgorzatę Spendel,

• mgr Elżbietę Skrzypiec-Kucharzewską,

• mgr Beatę Zawiślak,

• mgr Iwonę Srokę - Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu.

W semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018 absolwenci ukończyli studia podyplomowe na trzech kierunkach:

• Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe - diagnoza i terapia,
  • Logopedia,
  • Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Gościem specjalnym Gali był prof. dr hab. inż. Janusz Morbitzer, ekspert w dziedzinie pedagogiki oraz szeroko pojętych nowych mediów. Profesor wygłosił wykład pt. „Edukacja przyszłości – w stronę mądrości i duchowości”. Galę uświetniły występy wokalne młodzieży ze szkół partnerskich Akademii WSB w Olkuszu. Rozbrzmiały refreny najbardziej znanych melodii wykonanych przez Martynę Krawczyk z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu oraz Natalię BalikKamila Kańczugę z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu. Nie mogło się obejść bez piosenek na bis, po którym absolwenci pozowali do wspólnych zdjęć grupowych z ulubionymi Wykładowcami.

/KŁ, 27.06.2018/