25.06.2015

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych

Blisko 800 absolwentów studiów podyplomowych semestru letniego roku akademickiego 2014/2015 Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wraz  z rodzinami i przyjaciółmi weźmie udział w uroczystej Gali wręczenie dyplomów ukończenia studiów podyplomowych. Wydarzenie odbędzie się 3 lipca 2015 roku o godz. 17.30 w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej w Sosnowcu przy ulicy Wawel 2 z udziałem władzWyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej przedstawicieli władz wojewódzkich i samorządowych oraz partnerów biznesowych.

Tradycyjnie słuchacze uzyskujący najlepsze wyniki podczas studiów otrzymają wyróżnienia, atrakcyjne nagrody, bony na szkolenia, kursy i studia.

Oprawę artystyczną uroczystości zapewni zespół muzyczny AVOCADO.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej prowadzi kształcenie podyplomowe na ponad 100 kierunkach. Zajęcia odbywają się w siedzibie Uczelni w Dąbrowie Górniczej, Wydziałach Zamiejscowych w Cieszynie, Żywcu, Olkuszu i Krakowie. W Częstochowie systematycznie rozwija się oferta kształcenia Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń, które działa we współpracy z Business Centre Club Loża w Częstochowie. Wykładowcy, eksperci, praktycy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej kształcą także w Bielsku-Białej i Bytomiu.

Aplikuj na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu: http://rekrutacja.wsb.edu.pl/studia-podyplomowe