15.07.2022

Gala wręczenia dyplomów Absolwentom studiów podyplomowych w Krakowie i Olkuszu

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB oraz Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Akademii WSB

W piątek 8 lipca br. odbyła się Gala Akademicka podczas, której wręczono świadectwa ukończenia studiów podyplomowych absolwentom Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB oraz Wydziału Zamiescowego w Olkuszu Akademii WSB.
Dokument potwierdzający ukończenie kształcenia odebrali słuchacze kierunków:

• Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną,
  • Kadry i płace w praktyce,
  • Logopedia.
    Podczas wręczania świadectw absolwentom towarzyszyli wykładowcy Akademii WSB: dr Julita Mlaskawa - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB,  Beata Zwiślak, Małgorzata Spendel oraz dr Michał Bitniok.

„Sukces to nic innego, jak kilka prostych zasad dyscypliny, praktykowanych każdego dnia”  - tym cytatem rozpoczęła uroczystość Pani Barbara Piekarz - Koordynator WZ Olkusz Akademii WSB.

"Gala wręczenia dyplomów jest zwieńczeniem Waszej ciężkiej pracy. Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni zwłaszcza w tym trudnym i wymagajacym czasie. Nie rezygnujcie z marzeń, pogłębiajcie wiedzę, poszerzajcie hotyzonty, zdobywajcie nowe kompetencje, podnoście kwalifikacje – mówiły podczas rozpoczęcia dr Julita Mlaskawa - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie oraz Bożena Garbocz - Dyrektor ds. Operacyjnych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie.

Podczas uroczystości Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie - dr Julita Mlaskawa wygłosiła wykład pt."Neuromarketing."

Gala została zorganizowana w odrestaurowanym budynku dawnego Starostwa Powiatowego, które jest siedzibą muzeum „Podziemny Olkusz”. Wszyscy uczestnicy otrzymali zaproszenia do zwiedzenia multimedialnych tras turystycznych zlokalizowanych w podziemiach ratusza i w piwnicach dawnego Kwartału Królewskiego.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych świadectw, kwalifikacji pedagogicznych i uprawnień.