03.04.2013

I Festiwal Nauki w Olkuszu zakończony!

<>Jak ustrzec się przez manipulacją innych, ale samemu wywierać wpływ na ludzi? Jakie zmiany klimatu i ekstrema pogodowe czekają na nas w najbliższej przyszłości? Czy klimat rzeczywiście jest przyczyną wielu klęsk i szkód wyrządzonych człowiekowi? Czy logistyka przydaje się tylko w magazynie, czy też jest istotna również w życiu codziennym? W jaki sposób jakość może stać się sukcesem organizacji?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź uzyskali uczestnicy I Festiwalu Nauki w Olkuszu, zorganizowanego przez Wydział Zamiejscowy WSB w Olkuszu. Współorganizatorem Festiwalu było I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego.

Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem objęli: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polska Akademia Nauk, Polska Akademia Umiejętności, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Marszałek Województwa Śląskiego. Nad stroną medialną pieczę sprawuje między innymi Forum Akademickie, Sprawy Nauki, Perspektywy, Nauka w Polsce, Metro, Polskie Radio Katowice, Gazeta Wyborcza, TVP Katowice, Magazyn Studencki Spinacz, portale: racjonalista.pl, naukowy.pl, sosnowiec.info.pl, DG.pl.

Uczestnictwo we wszystkich spotkaniach festiwalowych było całkowicie bezpłatne.

W przyszłym roku kolejny Festiwal Nauki! Zapraszamy do galerii zdjęć.