11.03.2015

III Festiwal Nauki w Olkuszu - zapraszamy!

W dniach 24-26 marca br. Wydział Zamiejscowy w Olkuszu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na - organizowany we współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - III Festiwal Nauki w Olkuszu. Partnerem Fesiwalu jest II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu.

Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy nauczycieli, uczniów, studentów i mieszkańców Olkusza i powiatu olkuskiego do uczestnictwa w popularnonaukowych wykładach i praktycznych warsztatach.

Uczestnicy tegorocznej edycji wydarzenia współnie z prelegentami poszukają odpowiedzi na pytanie, jakie są zagrożenia w łańcuchach dostaw, jak stworzyć aplikację mobilną czy też wykreować siebie w Internecie oraz jak wpływa na Nas telewizja.

Tegoroczny Festiwal to nie tylko szereg ciekawych wykładów ale również ciekawe, praktyczne warsztaty z zakresu zarządzania projektami, rachunkowości oraz logistyki.

Wszystkie spotkania w ramach Festiwalu Nauki są otwarte i bezpłatne.

Program III Festiwalu Nauki