Inauguracja Otwartej Akademii Nauki w Olkuszu

Wskazówek jak zwiększyć wydajność umysłu, budować mapę myśli i zarządzać sobą w czasie udzielała Prodziekan Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Cieszynie dr Edyta Nowak-Żółty. Wykład inaugurujący tegoroczną edycję Otwartej Akademii Nauki odbył się w Zespole Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu i transmitowany był online do uczniów szkół z terenu powiatu olkuskiego. Uroczystego otwarcia dokonał Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk. W spotkaniu z olkuską młodzieżą wzięli udział  Wicestarosta Paulina Polak, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Joanna Szatan-Kenderow, Dyrektor ZS nr 4 w Olkuszu Marida Zoń, Koordynator Otwartej Akademii Nauki Barbara Woźniak, Kierownik Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Olkuszu Sebastian Korzeniowski.

zdjęcie nr 1

zdjęcie nr 2