09.06.2015

Klubik dziecięcy dla studentów WSB w Olkuszu

W nowym roku akademickim 2015/2016 przy ulicy Podgrabie 67 w Olkuszu (tuż obok siedziby Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu) uruchomiony zostanie klubik „Babyland” dla dzieci studentów i pracowników Uczelni. Pod okiem wykwalifikowanej kadry opiekę znajdzie tu piętnaścioro maluchów w wieku od 1 do 3 lat.

„Babyland” będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-18.00. Regulamin klubiku przewiduje także możliwość wykupienia pakietów nocnych i weekendowych. Dla dzieci dostępny jest ogródek i plac zabaw.

Wysokość czesnego - już od 300 zł miesięcznie!

Wyposażenie klubiku stanowią nowoczesne, certyfikowane mebelki, zabawki, kojce i łóżeczka. Zajęcia z maluchami przeprowadzane będą przy wykorzystaniu multimedialnego sprzętu.

Szczegółówe informacje: Agnieszka Piotrowska, tel. 883 715 302, agnieszkapiotrowska1986@gmail.com.

Klubik dziecięcy dla dzieci studentów i pracowników Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej od 1 września zostanie uruchomiony także w Dąbrowie Górniczej w siedzibie Uczelni przy ul. Cieplaka 1c.

Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach projektu „Maluch na Uczelni”.

Klubik dziecięcy jest jednym z elementów programu Mama i Tata idą na studia, który zainaugurowano w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w 2013 roku. Jego celem jest kompleksowe wsparcie studiujących rodziców, m.in. poprzez system bonifikat, organizację kształcenia zgodną z indywidualnymi potrzebami, szkolenia rozwijające rodzicielskie kompetencje. Na terenie Uczelni znajduje się już tzw. Pokój Rodzinny, w którym można nakarmić, przebrać malucha lub po prostu trochę z nim pobyć. W Bibliotece Akademickiej im. prof. Jerzego Altkorna, w Dziekanacie, Dziale Pomocy Materialnej oraz w Klubie Studenckim Amigo ulokowano specjalne punkty, w których dzieci mogą kreatywnie spędzić czas, w oczekiwaniu na rodziców, którzy załatwiają studenckie sprawy.

Program był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany, m.in. w plebiscycie Firma Przyjazna Rodzinie, czy konkursie Prezydenta RP „Dobry Klimat dla Rodziny”.