08.02.2015

Światowy Dzień Ukulele w Bukownie

W dniu dzisiejszym, 7 luty 2015 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie odbył się Światowy Dzień Ukulele, na którym nie mogło zabraknąć Naszego Wydziału.

W ramach Światowego Dnia Ukulele odbyły się warsztaty gry na tym instrumencie (grupa początkująca oraz średniozaawansowana) oraz uroczysta Gala - koncert.

Koncert oraz warsztaty zgromadziły liczną grupę miłośników gry na Ukulele, również Naszych przedstawicieli, którzy także spróbowali swoich sił w grze na instrumencie.

Podczas uroczystej Gali wśrod uczestników rozlosowano liczne nagrody i upominki niespodzianki, m.in. Dziekan Wydziału dr inż. Paweł Sobczak rozlosował wśród przybyłych gości upominki ufundowane przez Wydział Zamiejscowy w Olkuszu.

Zapraszamy do galerii zdjęć.