Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB w Olkuszu

Ponad 300 osób wzięło udział w olkuskich spotkaniach z ekspertami Akademii WSB w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń. W Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Akademii WSB gościli: dr Michał Bitniok, dr inż. Paweł Sobczak, Marta Ir, Małgorzata Spendel, Beata Zawiślak, Katarzyna Kunowska.

Tematyka szkoleń dotyczyła zagadnień związanych z logopedią, różnymi formami nauczania indywidualnego, kształceniem dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz kształceniem dzieci dotkniętych wczesnym spektrum autyzmu. Słuchacze wzięli udział w warsztatach z zakresu elastycznej symulacji procesów logistycznych oraz poznali kluczowe kompetencje i postawy działania w nowoczesnych firmach i zmiennym środowisku pracy.

Szkolenia odbywały się przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych: case studies, gier decyzyjnych i action learning. Każdy z uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń otrzyma darmowy certyfikat uczestnictwa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: Studia od marca 2020