18.10.2017

Zespół Szkół w Wolbromiu partnerem WSB

W dniu 17 października 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościli mgr Piotr Grojec, Dyrektor Zespołu Szkół w Wolbromiu oraz Jarosław Kazibut, Wicedyrektor szkoły. Podczas spotkania z prof. nadzw. dr Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, JM Rektor WSB omówiono perspektywy dalszej współpracy Uczelni i Szkoły.

W efekcie rozmów Partnerzy podpisali porozumienie o współpracy, szczegółowo regulujące wspólne działania w obszarze poszerzania treści programowych, popularyzacji nauki, organizacji wspólnych wydarzeń edukacyjno-naukowych, wykorzystywania potencjału laboratoryjnego Uczelni w procesie upraktycznienia kształcenia uczniów.

W spotkaniu ze strony Uczelni uczestniczyli również: prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik Prorektor ds. Nauki WSB, dr inż. Maciej Rostański Kierownik Katedry Informatyki, mgr Katarzyna Łopacińska Koordynator ds. współpracy ze szkołami średnimi oraz mgr inż. Sebastian Korzeniowski, Kierownik Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu.