Złote indeksy Akademii WSB

„Złote Indeksy” rozdane.

Jak co roku w szkołach partnerskich  Akademii WSB w Olkuszu rozdano  „Złote Indeksy”. Wyróżnienie to otrzymują najlepsi Maturzyści szkół średnich, dzięki któremu będą mogli dalej wspierać i rozwijać swój potencjał naukowy przy wsparciu Naszej Uczelni. Program ten daje możliwość dla studentów udziału m.in. w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach, udział w programie mentoringowym dla studentów, możliwość wyjazdu zagranicznego i udział w zajęciach na zagranicznych uczelniach partnerskich.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2022/2023 w imieniu Pani Rektor – dr hab. Zdzisławy Dacko – Pikiewicz, prof. AWSB oraz całej społeczności Akademii WSB zostały złożone przez przedstawicieli Uczelni Dyrekcji, Nauczycielom wyrazy uznania oraz najserdeczniejsze życzenia i gratulacje. Szczególne słowa skierowane zostały od Pani Rektor do uczniów:

„Drodzy Absolwenci, doszliście do wyjątkowego momentu Waszej edukacji – kończycie szkołę średnią. Przed Wami wybór drogi na przyszłość: studiów, pracy, kariery. Stawiajcie sobie mądre cele i realizujcie je. Rozwijajcie swoje pasje, talenty, bądźcie pełni twórczego zapału, pozytywnych emocji i entuzjazmu. Szukajcie wokół siebie pozytywnych ludzi, którzy będą dla Was wsparciem i których Wy będziecie wspierać. To jest Wasz czas!”

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom „Złotego Indeksu”:

II Liceum Ogólnokształcące  w Olkuszu –  KACPER SZELĄG,

IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu – WIKTORIA PUCH,

Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu  – KATARZYNA WÓJCIK,

Zespół Szkół nr 3 w Olkuszu - OLIWIA POSEŁ,

Zespół Szkół nr 4 w Olkuszu - MARTYNA MAZUR,

Zespół Szkół w Wolbromiu - JAKUB JARZMIK,

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach – KAROLINA KRAMARZ,

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w ZDZ Olkusz - KAJETAN WOJDYŁA,

życzymy wielu sukcesów oraz osobistego rozwoju.