„Baczyński w WSB” – licealiści z Olkusza wzięli udział w warsztatach

Kilkuset uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Olkuszu wzięło udział w warsztatach zorganizowanych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Licealiści poznali uczelnię i rozmawiali m.in. o terroryzmie w sieci, skutecznej pracy w zespole czy tajemnicach skutecznej komunikacji. Olkuskie liceum jest placówką partnerską WSB.

Uczniowie z Olkusza wysłuchali wykładów dr Pauliny Polko pt. „Jihad 2.0. Terroryzm w sieci” oraz dr. inż. Krystiana Mączki pt. „Hakerzy, wirusy, robaki. Bezpieczeństwo w świecie dzisiejszej informatyki”.

Następnie olkuscy licealiści podzielili się na grupy i uczestniczyli w warsztatach – „International savoir-vivre” (prowadzący mgr Solomon Omokbemi), „Życie w świecie wielokulturowym” (Paula Cusipuma), „Sędzia czy siewca? O skutecznej pracy w zespole” (dr Magdalena Kot-Radojewska), „Jak nie kupić kota w worku? Sztuka rozsądnych zakupów” (dr Magdalena Wróbel), „Co kupujemy, a za co płacimy, czyli marketingowa ewolucja produktu… Od wynalazku A.G. Bella po współczesne smartfony…” (dr Angelika Pabian), „Tajemnicy skuteczne komunikacji – trening umiejętności interpersonalnych” (mgr Anna Giertler), „Rozmowa kwalifikacyjna – przykre czy inspirujące doświadczenie, rekruter – wróg czy przyjaciel” (mgr Weronika Nowak), „Znamy się tylko z widzenia, a jedno o drugim nic nie wie” (mgr Izabela Fordymacka-Król), „Kreowanie pomysłów biznesowych – czyli jak założyć firmę i zarobić pierwszy milion” (mgr Mateusz Maik) i „Fizjoterapeuta XXI wieku” (dr Paulina Głowacka).

Inicjatorem warsztatów był mgr inż. Sebastian Korzeniowski, Kierownik Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu.

/mpm, 21.11.2017/