Dzień otwarty Akademii WSB

Wirtualna rzeczywistość w nauczaniu, zajęcia w laboratorium kryminalistycznym, prezentacja kół naukowych oraz oferty studiów. To tylko część atrakcji Dnia Otwartego Akademii WSB, który odbył się 25 kwietnia, stacjonarnie oraz online.

Dzień Otwarty Akademii WSB to doskonała okazja dla uczniów szkół średnich, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną, spotkać się ze studentami i zaznajomić z Uczelnią. Podczas Dnia Otwartego Akademii WSB uczestnicy otrzymali informatory oraz dowiedzieli się, jakie możliwości rozwoju dają konkretne kierunki.

Młodzież wzięła udział w warsztatach m.in. z kryminalistyki czy fizjoterapii, dowiedziała się jak działa wirtualne studio oraz jakie są możliwości wykorzystania wirtualnej i poszerzonej rzeczywistości w nauczaniu. W trakcie Dnia Otwartego odbyły się również spotkania ze studentami i członkami kół naukowych Akademii WSB, a młodzi ludzie zapoznali się z szeroką ofertą studiów w Akademii WSB oraz procesem rekrutacyjnym.

Sprawdź ofertę studiów w Akademii WSB

CZĘŚĆ STACJONARNA:

INAUGURACJA Dnia Otwartego Akademii WSB
Stanowiska w salach/laboratoriach

• Rekrutacja na studia w 5 krokach
  • Akademia WSB oczami studenta – prezentacja kół naukowych
    • Samorząd studencki
    • IT Logistic
    • Ratownictwo medyczne
    • Bezpieczeństwo narodowe
  • Sztuczki i triki makijażystów – warsztaty z kosmetologii
  • „Z Akademią WSB przez świat” – oferta Erasmus+ spotkanie z działem Współpracy z Zagranicą