18.02.2022

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu

W piątek 18 lutego br. odbyła się Gala Akademicka podczas której wręczono świadectwa ukończenia studiów podyplomowych absolwentom Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu Akademii WSB.

Dokument potwierdzający ukończenie kształcenia odebrali słuchacze kierunków:

• Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną,
  • Kadry i płace w praktyce,
  • Logopedia.

Podczas wręczania świadectw absolwentom towarzyszyli wykładowcy Akademii WSB: dr Julita Mlaskawa - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB, Cecylia Borowska, Marta Ir, Beata Zwiślak, Waldemar Borowski, Adam Spendel.

Zwieńczeniem uroczystości był występ artystyczny młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu. Pod kierownictwem pana Michała Kocjana (skrzypce) wystąpili Aleksandra Sarba (flet poprzeczny) oraz Szymon Papierniak (saksofon).

Gala została zorganizowana w odrestaurowanym budynku dawnego Starostwa Powiatowego, które jest siedzibą muzeum „Podziemny Olkusz”. Wszyscy uczestnicy otrzymali zaproszenia do zwiedzenia multimedialnych tras turystycznych zlokalizowanych w podziemiach ratusza i w piwnicach dawnego Kwartału Królewskiego.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych świadectw, kwalifikacji pedagogicznych i uprawnień.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych.