Najlepszy wykładowca Akademii WSB

Osobowość, Przyjaciel studenta oraz Killer to kategorie, w których studenci i absolwenci Akademii WSB wybiorą najlepszych wykładowców w roku akademickim 2019/2020. Zachęcamy do głosowania w konkursie internetowym. Ogłoszenie zwycięzców konkursu o miano „Wykładowcy roku 2020” nastąpi podczas uroczystej gali Święta Uczelni – 01.12.2020 r.

Zgłoś własnego kandydata

(kliknij tutaj i wypełnij)

(termin przesyłania formularza od 12 listopada do 27 listopada 2020 r.)

na najlepszego wykładowcę Akademii WSB

1. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych wykładowców prowadzących zajęcia dydaktyczne w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej oraz jej Wydziałach Zamiejscowych, którzy swoją wiedzą, pasją oraz zaangażowaniem pobudzają studentów do działania i rozwoju. Konkurs pozwoli na zaprezentowanie ciekawych form prowadzania zajęć, które sprawiają, że nauka staje się interesująca, a studia praktycznie najlepsze.
  2. Organizatorem konkursu jest Samorząd Studencki Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.
  3. Nagroda przyznawana będzie indywidualnie w każdym z Wydziałów Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, w trzech kategoriach:
      a) OSOBOWOŚĆ – laureat tej kategorii to osoba która przekazuje wiedzę z pasją i zaangażowaniem jednocześnie jest świadomy tego jak ważny jest poziom kształcenia. Jego zajęcia charakteryzuje pełen profesjonalizm, rzeczowość i charyzma.
      b) KILLER – laureat tej kategorii to osoba, wymagająca która konsekwentnie zmierza do celu. Laureat  mimo, że może sprawiać wrażenie osoby surowej jest nadprzeciętnie obiektywna i sprawiedliwa w swych ocenach. Osoba otwarta na nowe wyzwania i wspierająca najtrudniejsze przedsięwzięcia.
      c) PRZYJACIEL STUDENTA – laureat tej kategorii swoimi działaniami sprawia, że studia w Akademii WSB są miejscem, gdzie nauka przeplata się z budowaniem relacji oraz  wartości. Poprzez swoje działania sprawia, że studia stają się bardziej przyjazne oraz dostosowane do potrzeb studentów.
  4. Do konkursu może zostać zgłoszony wykładowca akademicki Akademii WSB, który w okresie pomiędzy 1 października 2019 r., a  31 maja 2020 r. prowadził lub prowadzi wykłady, ćwiczenia, laboratoria lub zajęcia kliniczne w ramach programu studiów realizowanego w Akademii WSB w Dąbrowe Górniczej oraz jej Wydziałach Zamiejscowych.
  5. Głosowanie na wybranych kandydatów odbędzie się za pośrednictwem ankiety internetowej, która zostanie opublikowana na stronach internetowych Wydziałów Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej w terminie od 12 listopada 2020 do 27 listopada 2020 r. Zgłoszenia, które wpłyną po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.
  6. Zwycięzcami konkursu w poszczególnych kategoriach zostaną osoby, które uzyskają najwyższą liczbę głosów oddanych w ankiecie internetowej przez studentów/absolwentów.
  7. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 1 grudnia 2020 r. (strona internetowa Akademii WSB), a wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali Święta Uczelni dnia 1 grudnia 2020 r.
  8. Za prawidłowy przebieg głosowania, wyłonienie zwycięzców oraz przyznanie nagród odpowiedzialna będzie Komisja Konkursowa w składzie:
    • a) Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko – Pikiewicz, prof. AWSB
      c) Marcelina Pilarska – Przewodnicząca Samorządu Studenckiego/ Przedstawiciel studentów
      d) Dominik Penar – przedstawiciel Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów WSB