Podsumowanie kolejnej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

7 dni, 27 wykładowców i trenerów oraz blisko 10 000 tysięcy uczestników stacjonarnie i online, a to wszystko w ramach minionej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB. Szkolenia odbyły się w dniach 5 – 11 lutego i obejmowały zagadnienia związane między innymi z rozwojem osobistym, zarządzaniem czy nowymi technologiami. Bardzo dziękujemy za udział słuchaczom, wykładowcom i trenerom!

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń organizowany jest z myślą o osobach chcących poszerzać swoje kompetencje i uczyć się nowych rzeczy. Zakres szkoleń pokrywał się z obszarami, w których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Szkolenia poprowadzili eksperci i praktycy z kadry naukowej Akademii WSB oraz zaproszeni goście.

- Kształcenie ustawiczne, kreatywne rozwiązania i ich umiejętne wdrażanie są przyszłością praktycznie wszystkich zawodów. Dlatego stałym wydarzeniem w kalendarzu Akademii WSB jest Tydzień Bezpłatnych Szkoleń – cykl warsztatów stanowiących odpowiedź na potrzeby tych osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny przyciągnęliśmy tylu entuzjastów samokształcenia i dołożyliśmy swoją cegiełkę do popularyzacji nauki – mówi dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Rektor Akademii WSB.

Dla uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń przygotowano certyfikaty, potwierdzające udział w szkoleniach oraz bonifikatę przy zapisie na studia podyplomowe w Akademii WSB.

SPRAWDŹ OFERTĘ STUDIÓW MBA i PODYPLOMOWYCH