02.07.2020

Starosta Olkuski z wizytą w Akademii WSB

W czwartek 2 lipca 2020 r. w Akademii WSB gościliśmy Pana Bogumiła Sobczyka – Starostę Olkuskiego. Spotkanie dotyczyło współpracy między Akademią WSB, a Powiatem Olkuskim.

Rozmowy miały także na celu omówienie kierunków rozwoju Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Olkuszu.

W spotkaniu uczestniczył  dr Marcin Lis – prorektor ds. studenckich i współpracy z otoczeniem Akademii WSB, który przedstawił możliwości jakie stoją przed studentami Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Olkuszu w zakresie poszerzania doświadczenia zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i zdobywania w trakcie procesu kształcenia cenionych na rynku pracy certyfikatów.

Wydział Zamiejscowy Akademii WSB w Olkuszu i Władze Powiatu Olkuskiego od lat dbają o jak najlepsze relacje i współpracę środowiska akademickiego z olkuskim samorządem i biznesem.