08.02.2017

Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkusz Partnerem WSB

W dniu 8 lutego 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościł Tomasz Lis, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu. Podczas spotkania z władzami Uczelni podpisano porozumienie o współpracy w zakresie rozwoju oferty kształcenia dla młodzieży, wspólnych działań popularyzujących naukę oraz rozwoju kwalifikacji kadry pedagogicznej.

Ze strony Uczelni spotkaniu uczestniczyli: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, JM Rektor WSB, dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju i Spraw Studenckich oraz Sebastian Korzeniowski, Kierownik Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu.

W ramach zawartego porozumienia Partnerzy planują realizacje wspólnych inicjatyw skierowanych do uczniów szkół ponadgimnazjanych, w tym m.in. wykłady, warsztaty z wykorzystaniem infrastruktury laboratoryjnej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej  i zajęcia w ramach Otwartej Akademii Nauki WSB.

/asz, 08.02.2017/