Konferencja HRLab – „Człowiek w centrum cyfrowej transformacji”

12 czerwca 2024r. w godz. 10:00-13:30 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się konferencja HRLab – „Człowiek w centrum cyfrowej transformacji” współorganizowana przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Akademię WSB.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym Wojewody Małopolskiego Krzysztofa Jana Klęczara oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego. Partnerem wydarzenia były CATERING BOHO CAFE oraz Piekarnia PIEC.

W konferencji wzięli udział przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. W Muzeum Lotnictwa gościło 70 osób, a online konferencja uzyskała 520 wyświetleń. Konferencje otworzyli Szymon Strzelichowski - Prezes MARR S.A. oraz Anna Kosiorowska – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB.

Prelekcje w ramach konferencji wygłosili min. pracownicy dydaktyczni Akademii WSB- dr Edyta Nowak- Żółty, Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie, mgr Dominik Penar – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Gliwicach oraz mgr Edyta Zbyrowska – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie. Dyskusje moderował Michał  - rzecznik prasowy Akademii WSB.

Wszystkim Prelegentom, Pracownikom dziekanatów, którzy pomogli w organizacji konferencji oraz Partnerom składamy serdeczne podziękowania.