Konferencja projektu Smart Circuit

W środę, 26 kwietnia 12 partnerów z 9 krajów europejskich reprezentujących projekt Smart Circuit spotkało się po raz pierwszy w Krakowie, żeby oficjalnie rozpocząć wspólną 3 letnią podróż w kierunku bardziej zielonej i zrównoważonej Europy.

W konferencji udział wziął przedstawiciel Akademii WSB - Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Michał Koziołek.  Zdobyta podczas konferencji wiedza zapewne zaaplikowana zostanie do przygotowywanych treści programowych dla nowej specjalności eko-inżynieria na kierunku Inżynieria Zarządzania w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB.

W trakcie spotkania zaplanowane zostały pierwsze działania skierowane do regionalnych przedsiębiorców, administracji i uczelni, a w planach mamy m.in.: uruchomienie akademii wiedzy nt. zagadnień cyrkularnych, działania pilotażowe w fabrykach i wiele innych. Jeżeli interesują Was tematy gospodarki cyrkularnej i chcecie dowiedzieć się więcej na temat zielonych hubów innowacji stay tuned.

Kolejnym etapem tej konferencji będzie wizyta studyjna w Instytucie Łukasiewicza w Krakowie oraz Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Krakowie, o czym napiszemy wkrótce.

Link do pełnego opisu konferencji: