13.06.2024

Partnerska umowa pomiędzy WZ Kraków Akademii WSB, a Zespołem Szkół im. Świętej Królowej Jadwigi w Żegocinie

Z radością ogłaszamy podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy WZ Kraków Akademii WSB, a Zespołem Szkół im. Świętej Królowej Jadwigi w Żegocinie.

Umowa w dniu 11.06.2024r. podpisana została przez mgr Katarzynę Sutor – Dyrektora Zespołu Szkół im. Świętej Królowej Jadwigi w Żegocinie i mgr Edytę Zbyrowską – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB. Dzięki tej współpracy uczniowie liceum zyskają szereg nowych możliwości rozwoju i edukacji.

Oferujemy:

✅ Wykłady i warsztaty prowadzone przez naszych wykładowców zawodowe
✅ Udział w projektach badawczych i naukowych

Naszym celem jest wspieranie młodych talentów, inspirowanie do nauki i pomaganie w przygotowaniach do przyszłej kariery akademickiej i zawodowej.

Cieszymy się na współpracę i wspólne działania, które przyniosą korzyści zarówno naszym studentom, jak i uczniom liceum.