24.07.2023

Uroczysta Gala wręczenia dyplomów zagranicznym Absolwentom studiów I i II stopnia Akademii WSB

24 lipca br. w Akademii WSB odbyła się uroczysta Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia na kierunkach: Zarządzanie, Informatyka, Stosunki Międzynarodowe oraz Język Angielski w Zarządzaniu.

Uroczystość zainaugurował Tomasz Szanser - Prodziekan Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Krakowie, który powitał Absolwentów i ich rodziny słowami: "Uroczystość wręczenia dyplomów jest zawsze wielkim świętem i bardzo ważnym wydarzeniem dla Uczelni. To dla nas wielka radość i zaszczyt, że możemy świętować ten dzień z Wami Absolwenci, z przedstawicielami społeczności akademickiej oraz z Waszymi najbliższymi". Następnie głos zabrał Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych - dr hab. Yurii Vitkovskyi, prof. AWSB.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Senatu Akademii WSB.

Gala absolutoryjna to szczególna okazja do wręczenia naszym Absolwentom wyróżnień za najlepsze prace dyplomowe i bardzo wysokie wyniki w nauce. W roku akademickim 2022/2023, na wniosek promotorów i recenzentów, JM Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz wyróżniła autorów 13 prac dyplomowych. Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymało 7 absolwentów.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny Klaudii Kulawik - finalistki pierwszej edycji polskiej edycji Mam Talent, która zachwyciła publiczność wykonaniem piosenek Czesława Niemena, Violetty Villas i Stana Borysa. Klaudia jest absolwentką British and Irish Modern Music Institute oraz Goldsmiths University w Londynie, a obecnie również studentką Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!