22.10.2021

Wizyta studyjna w Euroterminalu w Sławkowie

Dnia 19.10.2021r. studenci kierunku Inżynieria zarządzania w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB uczestniczyli w wizycie studyjnej w Euroterminalu w Sławkowie. Uczestnicy spotkania zostali powitani w sali konferencyjnej przez asystentkę zarządu. Następnie zostali zapoznani przez specjalistę ds. BHP z  przepisami bhp obowiązującymi na terenie Euroterminalu. W dalszej części wizyty dyrektorzy poszczególnych działów omawiali zakres obowiązków na danych stanowiskach, a byli to:

• Dyrektor handlu i spedycji,
  • Dyrektor działu zarządzania majątkiem i inwestycjami,
  • Specjalista ds. personalnych.

Po części teoretycznej uczestnicy wizyty zostali przebrani w kamizelki i kaski ochronne i udali się na zwiedzanie Euroterminalu. Przewodnikiem był Dyrektor operacyjny oraz jego współpracownicy. Na miejscu zapoznaliśmy się ze specyfiką pracy w poszczególnych działach: między innymi w  terminalu przeładunkowym kontenerów, materiałów sypkich, wyrobów stalowych oraz w magazynach. Po zakończeniu wizyty wszyscy uczestnicy ponownie spotkali się w sali konferencyjnej w celu krótkiego podsumowania wizyty.

Akceptuj Więcej informacji