Współpraca z Izbą Administracji Skarbowej w Krakowie

Porozumienie w zakresie współpracy Akademii WSB z Izbą Administracji Skarbowej w Krakowie zostało podpisane w dniu 30 września br.
W spotkaniu udział wzięli: Tomasz Feledyn – Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, Celina Chorąży – Naczelnik Wydziału Personalnego Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, Małgorzata Pituch - Główny Specjalista w Dziale Wsparcia Zarządzania Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB, dr Julita Mlaskawa - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie oraz Bożena Garbocz – Dyrektor ds. Operacyjnych.

Współpraca będzie obejmować m.in.:

• wspólne realizacje przedsięwzięć naukowych, badawczo-rozwojowych i edukacyjnych oraz w zakresie badań i projektów naukowych;
  • wspólne organizacje konferencji, seminariów i sympozjów;
  • wymiany studentów w celu ich udziału w przedsięwzięciach o charakterze edukacyjnym, naukowym lub badawczym;
  • wizyty kadry w celu wymiany doświadczeń w zakresie edukacji i badań naukowych oraz udziału w stażach naukowych.