05.05.2023

Złote indeksy Akademii WSB dla Stypendystów Naukowego Funduszu Stypendialnego im. Profesora Henryka Walicy

Jak co roku, również i w tym roku „Złote Indeksy Akademii WSB” dla Stypendystów Naukowego Funduszu Stypendialnego im. Profesora Henryka Walicy uprawniające do odbywania studiów I stopnia w trybie stacjonarnym, otrzymali najlepsi maturzyści z wybranych szkół z terenu Małopolski.

Indeksy zostały wręczone na uroczystych galach w dniu 28.04.2023r. uczniom, którzy uzyskali najwyższe średnie w czasie całego okresu nauki. W imieniu Pani Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB "Złote Indeksy Akademii WSB" przekazali: Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie mgr Anna Kosiorowska, Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie mgr Michał Koziołek, Dyrektor ds. Operacyjnych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Bożena Garbocz, Dyrektor ds. rozwoju programów obcojęzycznych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Edyta Zbyrowska oraz Janusz Wroński. Podczas tegorocznej urczystości "Złote Indeksy Akademii WSB" otrzymali absolwenci:

• I LO w Wadowicach
  • ZSP w Krynicy-Zdrój
  • ZS Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini
  • ZSCKU im. Jana Pawła II w Radoczy
  • ZS Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie
  • CKZiU w Andrychowie
  • ZS Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej w Krakowie
  • ZS Nr 1 im. R. Kalinowskiego w Krakowie
  • Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2 w Krakowie
  • ZSZ Huty im. T. Sendzimira w Krakowie

Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci,

doszliście do wyjątkowego momentu Waszej edukacji – kończycie szkołę średnią. Przed Wami wybór drogi na przyszłość: studiów, pracy, kariery. Stawiajcie sobie mądre cele i realizujcie je. Rozwijajcie swoje pasje, talenty, bądźcie pełni twórczego zapału, pozytywnych emocji i entuzjazmu. Szukajcie wokół siebie pozytywnych ludzi, którzy będą dla Was wsparciem i których Wy będziecie wspierać. To jest Wasz czas!

Akademia WSB, stawiająca człowieka i jego rozwój w centrum, co roku funduje Wam Złote Indeksy, zachęcając do zdobywania wykształcenia w miejscu, które kształci z pasją. Niezależnie od tego, czy będziecie studiować Prawo, Psychologię, Zarządzanie, czy może Logistykę, Transport bądź Filologię, a może Ratownictwo medyczne lub Fizjoterapię, bez względu na to, w jakim języku będziecie tutaj studiować – realizujcie swoje marzenia, szukajcie mentorów, nawiązujcie przyjaźnie ze studentami z ponad 70 krajów świata. Niech Wasze studiowanie stanie się przyjemnością, powodem do radości i źródłem satysfakcji naukowej i życiowej.

Moi Drodzy,

Wierzę, że matura 2023 przejdzie do historii za sprawą Waszych osiągnięć i dobrych wyników. Wszystkiego najlepszego, optymizmu i dużo wiary we własne siły. Ogromu szczęścia i „trafienia” w wymarzone tematy.