Specjalność

LOGISTYKA I TRANSPORT | OLKUSZ

Tryb: Niestacjonarne Zapisz się
 *

Administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia WSB. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Program studiów w ramach specjalności logistyka i transport łączy wszechstronną wiedzę teoretyczną z zakresu planowania, organizowania i realizacji działań logistycznych ze specjalistycznymi umiejętnościami, pozwalającymi w przyszłości zajmować stanowiska analityków i menedżerów różnych szczebli zarządzania procesami logistycznymi.

• Czego się nauczysz?

• logistyki produkcji,
    • podstaw zarządzania przedsiębiorstwem transportowym,
    • projektowania systemów logistycznych,
    • rozwiązywania problemów logistycznych dotyczących prognozowania i zarządzania zapasami,
    • prawidłowości i instrumentów rynku usług transportowo-spedycyjno-logistycznych oraz spedycji krajowej i międzynarodowej,
    • planowania procesu produkcyjnego w obszarze logistyki,
    • poprawnego identyfikowania i analizowania elementów systemu logistycznego przedsiębiorstwa,
    • kreatywnego przygotowania procesu transportowego,
    • zastosowania właściwych metod optymalizacyjnych w zarządzaniu procesami logistycznymi,
    • posługiwania się systemami informatycznego wspomagania zarządzania logistycznego.
  • Uczymy praktycznie

Jako absolwent specjalności Logistyka i transport będziesz przygotowany do podjęcia pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych w zakresie koordynowania zaopatrzenia i dystrybucji towarów, w firmach logistycznych, w hurtowniach i różnego typu przedsiębiorstwach handlowych jako koordynator przepływu towarów od producenta na rynek, w dużych sieciach handlowych, w magazynach regionalnych i centralnych, w centrach logistycznych i dystrybucyjnych oraz jako przedsiębiorca prowadzący firmę logistyczną i transportową.

• Program specjalności

Wybrany zakres tematyczny realizowany w ramach specjalności:

• podstawy inżynierii ruchu,
    • europejska polityka transportowa,
    • rynek usług TSL,
    • logistyka potoków ruchu,
    • modelowanie i optymalizacja potoków transportowych,
    • logistyka w e-commerce / e – logistyki rozwiązań SAP,
    • logistyczna obsługa klienta,
    • audytowanie systemów zarządzania jakością w transporcie,
    • systemy informatyczne w logistyce i transporcie.
  • Opłaty

Inżynieria zarządzania - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-6 Rata miesięczna Semestr 7 Rata miesięczna
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 340 zł 420 zł 420 zł 420 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł

Sebastian Korzeniowski
    Kierownik Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Olkuszu
    tel. 887-755-200;
    e-mail: skorzeniowski@wsb.edu.pl

Ewa Łuczak
    Koordynator Punktu Rekrutacyjnego w Olkuszu
    e-mail: olkusz@wsb.edu.pl

Adres:

Wydział Zamiejscowy w Olkuszu
    Akademia WSB
    ul. Polna 8
    32-300 Olkusz
    (budynek I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu)

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Kierunkom inżynieryjnym”.

Sprawdź dostępność miejsc
 *