Specjalność

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ W PRODUKCJI I USŁUGACH | OLKUSZ

Tryb: Niestacjonarne Zapisz się
 *

Administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia WSB. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Specjalność zarządzanie jakością pozwala zdobyć wiedzę niezbędną przy opracowywaniu, wdrażaniu i doskonaleniu systemów jakości według standardów międzynarodowych, opanowanie w sposób fachowy aspektów systemu zarządzania jakością oraz poznanie technik motywacji personelu wszystkich szczebli dla realizowania polityki jakości w organizacji.

• Czego się nauczysz?

• Przygotowania architektury procesów
    • Normalizacji systemów zarządzania jakością
    • Znajomości zasad wprowadzania i stosowania statystycznego sterowania procesu
    • Wymagań dotyczących systemu zarządzania jakością w organizacji
    • Zasad certyfikacji i akredytacji obowiązujących w Polsce
    • Poznasz narzędzia ciągłego doskonalenia
    • Przygotowania założeń tworzenia systemów integrowanych w organizacji zgodnie z normami ISO
    • Wprowadzenia zarządzania procesami w organizacji
    • Wykorzystywania metodyki Six Sigma
    • Praktycznych zasad wykorzystywania metody FMEA
    • Wykorzystywania metod Problem Solving
    • Interpretacji wymagań jakościowych na potrzeby przeprowadzeniu auditu.
  • Uczymy praktycznie

Zajęcia specjalnościowe w Akademii WSB prowadzą doświadczeni praktycy. Dzięki temu, studenci poznają aktualne trendy i najnowszą wiedzę z zakresu danej specjalności.

Program specjalności regularnie konsultujemy z przedstawicielami otoczenia biznesu, w tym z pracodawcami. Dzięki temu wiemy, że przekazywane w ramach specjalności treści są aktualne i odpowiadają potrzebom rynku pracy.

Oprócz tego, Uczelnia regularnie organizuje tzw. spotkania z praktykiem, dając tym samym możliwość poznania ciekawych ludzi, którzy z pasją opowiadają o swojej pracy.

Treści programu są tak opracowane, że absolwenci specjalności Zarządzanie jakością w produkcji i usługach będą przygotowani do uzyskania specjalistycznych certyfikatów:

• Auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością wg ISO 9001
    • Auditora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg ISO 27001
    • Auditora wewnętrznego systemu zarządzania środowiskowego wg ISO 14001
  • Program specjalności

Wybrane treści realizowane w ramach specjalności:

• Lean management w produkcji i usługach
    • Systemowe podejście do zarządzania procesami w organizacji
    • Problem solving, ocena ryzyka FMEA
    • Warsztat audytora i właściwego audytora procesu
    • Metody ciągłego doskonalenia w organizacji – case study
    • Statystyczna kontrola jakości (SPC)
  • Rekomendacje

"Pasjonuje mnie zarządzanie jakością i wszystko co z nią związane. Certyfikacja ISO, audytowanie, metodyka Six Sigma, czy FMEA to są obszary, które mnie niezwykle interesują. Dzięki specjalności Zarządzanie jakością w produkcji i usługach, mogę połączyć pasję z edukacją, a zdobyte wykształcenie pomoże mi rozwijać się zawodowo".

Olga, studentka specjalności Zarządzanie jakością w produkcji i usługach

• Opłaty

Inżynieria zarządzania - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-6 Rata miesięczna Semestr 7 Rata miesięczna
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 340 zł 420 zł 420 zł 420 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł

Sebastian Korzeniowski
    Kierownik Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Olkuszu
    tel. 887-755-200;
    e-mail: skorzeniowski@wsb.edu.pl

Ewa Łuczak
    Koordynator Punktu Rekrutacyjnego w Olkuszu
    e-mail: olkusz@wsb.edu.pl

Adres:

Wydział Zamiejscowy w Olkuszu
    Akademia WSB
    ul. Polna 8
    32-300 Olkusz
    (budynek I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu)

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Zarządzaniu”.

Sprawdź dostępność miejsc
 *