Akademia WSB w „Złotej Piętnastce” Rankingu Programów MBA Perspektywy 2021

W prestiżowym Rankingu Programów MBA Perspektywy 2021 Akademia WSB zajęła 13. Miejsce, trafiając tym samym do „Złotej Piętnastki”. W zestawieniu ogólnym oraz w każdej z kategorii znalazły się wszystkie oferowane przez Akademię WSB programy MBA.

Do ostatecznej oceny pod uwagę branych było 5 kategorii:

• Opinia absolwentów
  • Jakość studentów
  • Ranga i prestiż
  • Cechy merytoryczne
  • Jakość kadry

Akademia WSB została doceniona szczególnie w kategorii „Jakość kadry”, uzyskując 4. miejsce za program Executive MBA, 5. miejsce za MBA w placówkach ochrony zdrowia, 6. miejsce za Master of Business Administration (partner EY). Wysoko, bo na 11. miejscu sklasyfikowany został program Executive MBA dla branży wodociągowej, a na 13. Menedżerskie studia podyplomowe – poziom MBA. Uczelnię doceniono również w kategorii „Jakość studentów” – 7. miejsce za program Master of Business Administration (partner EY) oraz w kategorii „Opinia studentów” - 9. miejsce.

W Rankingu Programów MBA Perspektywy 2021 uwzględniono 41 programów MBA z całego kraju.

Master Of Business Administration (partner: EY Academy Of Business)

MBA w ochronie zdrowia (partner: EY Academy of Business)

Menedżerskie studia podyplomowe – poziom MBA

Executive MBA dla branży wodociągowej

Data wydarzenia - 18.11.2021 r.