Specjalność

SZTUCZNA INTELIGENCJA W PROCESACH BIZNESOWYCH | KRAKÓW

_____________________

Administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia WSB. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

• Czego się nauczysz?

Specjalność „Sztuczna inteligencja w procesach biznesowych” skierowana jest do osób, które chcą tworzyć nowoczesne rozwiązania dzięki którym można zwiększać efektywność działań organizacji. Do takich rozwiązań zaliczyć można między innymi wykorzystywanie AI w biznesie i tworzone dzięki niej inteligentne systemy do zarządzania organizacją, służące automatyzacji i robotyzacji procesów w firmie. Automatyzacja i robotyzacja procesów biznesowych polega na zastąpieniu pracy ludzkiej pracą specjalnie zaprojektowanych (ro)botów i automatów.

Dodatkowo wykorzystanie sztucznej inteligencji daje możliwość rozwijania nowych procesów biznesowych i daje przewagę konkurencyjną.

AI w procesach biznesowych jest wykorzystywana między innymi do efektywnego zarządzania procesami logistyczno – magazynowymi, zarządzania procesami produkcyjnymi oraz usprawnień w zakresie księgowości i finansów przedsiębiorstwa.

W praktyce gospodarczej tego typu narzędzia mogą usprawnić i zwiększyć efektywność niemal każdego obszaru działania organizacji, w tym organizować obieg dokumentów, wspierać analizowanie danych i tworzenie raportów, automatycznie generować dokumenty handlowe czy usprawniać proces sprzedażowy i obsługowy w organizacji.

• Uczymy praktycznie

Po ukończeniu studiów na specjalności „Sztuczna inteligencja w procesach biznesowych” będziesz przygotowany do podjęcia pracy na stanowisku menedżera zarządzającego lub sprawującego nadzór nad procesami w przedsiębiorstwie w zakresie finansów, zarządzania łańcuchem dostaw, logistyki, obsługi klienta, HR oraz IT w branży finansowej, ubezpieczeniowej i telekomunikacyjnej. W trakcie studiów poznasz tajniki wykorzystania AI i automatyzacji procesów poprzez ich robotyzację.

Możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu w zakresie zarządzania projektami IPMA Student.

• Program specjalności

Wybrane treści poszerzające wiedzę specjalizacyjną:

• Podstawy AI/ML (Artificial Intelligence / Machine Learning)
    • Wprowadzenie do systemów automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych
    • Ryzyka związane z wprowadzeniem AI i RPA do firmy
    • Machine learning i IPA (inteligent process automation)
    • Identyfikacja procesów do automatyzacji i robotyzacji przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji
    • Strategie i praktyczne wdrożenia AI i RPA w przedsiębiorstwie
    • Zwinne metody zarządzania projektami AI
  • Opłaty

Inżynieria zarządzania - studia I stopnia  Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-4 Rata miesięczna Semestr 5-7 Rata miesięczna
    Studia dzienne (stacjonarne) 700 zł 350 zł* 780 zł 780 zł 780 zł
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 650 zł 770 zł 770 zł 770 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł

*Promocja "Wsparcie na starcie" w I semestrze studiów.

Akademia WSB
    Wydział Zamiejscowy w Krakowie
    ul. Ułanów 3, 31-450 Kraków
    e-mail: krakow@wsb.edu.pl

Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
    Akademia WSB – Ewelina Kazienko
    e-mail: ekazienko@wsb.edu.pl
    tel. 885 588 800

Specjalista ds. studenckich i rekrutacji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie
    Akademia WSB – Paulina Kliś
    e-mail: pklis@wsb.edu.pl
    tel. 885 588 800

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Zarządzaniu”.