Specjalność

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W PRZEDSIĘBIORSTWIE PRODUKCYJNYM | KRAKÓW

Tryb: Stacjonarne Zapisz się
 *

Administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia WSB. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Tryb: Niestacjonarne

• Czego się nauczysz?

• kształtowania stosunków współdziałania w pracy zespołowej,
    • komunikowania, motywowania i przewodzenia zespołom pracowniczym,
    • strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi,
    • rekrutacji i selekcji personelu,
    • optymalizowania polityki kadrowej,
    • doboru metod efektywnej motywacji pracowników,
    • organizowania procesu szkoleniowy.

Absolwent specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie produkcyjnym posiada wiedzę z zakresu procesów zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie, kreowania umiejętności niezbędnych do profesjonalnego zarządzania funkcją personalną w organizacji, budowania postawy przyszłego menedżera zasobów ludzkich oraz świadomość znaczenia kapitału ludzkiego w organizacji i jego racjonalnego wykorzystania.

• Czego się nauczysz?

• kształtowania stosunków współdziałania w pracy zespołowej,
    • komunikowania, motywowania i przewodzenia zespołom pracowniczym,
    • strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi,
    • rekrutacji i selekcji personelu,
    • optymalizowania polityki kadrowej,
    • doboru metod efektywnej motywacji pracowników,
    • organizowania procesu szkoleniowy.

• Uczymy praktycznie

Po ukończeniu studiów na specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie produkcyjnym będziesz przygotowany do podjęcia pracy w różnych typach przedsiębiorstw i instytucji, jako menedżer wszystkich szczebli zarządzania, zarządzający pracą zespołów ludzi, menedżer personalny, ekspert z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, konsultant personalny, specjalista zajmujący się rekrutacją i selekcją personelu, doradca zawodowy, specjalista w biurach pracy. Będziesz mógł także podejmować pracę w działach personalnych, agencjach doradczych, firmach "headhunterskich", w firmach szkoleniowych, biurach pracy, w instytucjach publicznych, samorządowych i pozarządowych na stanowiskach konsultantów do spraw personalnych.

• Uczymy praktycznie

• Program specjalności

Wybrane treści poszerzające wiedzę specjalizacyjną:

• prawo pracy,
    • cele i funkcje ZZL w organizacji,
    • rekrutacja i selekcja personelu,
    • psychologiczne aspekty motywowania pracowników,
    • szkolenia i programy rozwojowe pracowników,
    • system ocen pracowniczych,
    • systemy motywacyjne,
    • diagnoza i ocena kompetencji pracowników,
    • Employer Branding oraz e-rekrutacja.
  • Program specjalności

Wybrane treści poszerzające wiedzę specjalizacyjną:

• prawo pracy,
    • cele i funkcje ZZL w organizacji,
    • rekrutacja i selekcja personelu,
    • psychologiczne aspekty motywowania pracowników,
    • szkolenia i programy rozwojowe pracowników,
    • system ocen pracowniczych,
    • systemy motywacyjne,
    • diagnoza i ocena kompetencji pracowników,
    • Employer Branding oraz e-rekrutacja.
  • Opłaty

Inżynieria zarządzania - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-4 Rata miesięczna Semestr 5-6 Rata miesięczna
    Studia dzienne (stacjonarne) 395 zł 150 zł* 450 zł 150 zł* 450 zł 450 zł
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 340 zł 420 zł 420 zł 420 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł
    *Studia dofinansowane w ramach programu "Wsparcie na starcie - za Twoje studia płaci pracodawca"

• Opłaty

Studia dzienne (stacjonarne) 395 zł 150 zł* 450 zł 150 zł* 450 zł 450 zł
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 340 zł 420 zł 420 zł 420 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł

Akademia WSB
    Wydział Zamiejscowy w Krakowie
    ul.Ułanów 3

Dział rekrutacji:

tel. 32 111 01 00
    kraków@wsb.edu.pl

Akademia WSB
    Wydział Zamiejscowy w Krakowie
    ul.Ułanów 3

Dział rekrutacji:

tel. 32 111 01 00
    kraków@wsb.edu.pl

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Zarządzaniu”.

Sprawdź dostępność miejsc

Akceptuj Więcej informacji