23.12.2014

Adiunkt w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie - oferta pracy

JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert kandydatów na stanowisko Adiunkta w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

Do konkursu mogą przystąpić osoby:

- posiadające co najmniej stopień naukowy doktora inżyniera w dyscyplinie: inżynieria zarządzania, inżynieria produkcji, mechanika, transport, inżynieria materiałowa, informatyka, elektrotechnika, budowa i eksploatacja maszyn lub automatyka i robotyka,

- deklarujące gotowość do podjęcia zatrudnienia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej jako podstawowym miejscu pracy,

- posiadające udokumentowany dorobek w działalności dydaktycznej, naukowej i organizacyjnej.

Dodatkowe wymagania:

-        umiejętność pracy w grupie, w tym w zespołach projektowych,

-        doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników (stanowisko kierownicze),

-        umiejętność planowania i analizowania,

-        dobre kontakty i relacje zewnętrzne,

-        umiejętności interpersonalne,

-        duża kreatywność i przedsiębiorczość,

-        umiejętność podejmowania decyzji i odpowiedzialność.

Wymagane dokumenty:

pisemne zgłoszenie do konkursu z motywacją kandydowania na stanowisko Adiunkta,

1. CV naukowe (zał. Nr 1),
  2. kopia dokumentu o nadaniu stopnia naukowego lub tytułu naukowego,
  3. oświadczenie o niekaralności i korzystaniu z pełni praw publicznych,
  4. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury konkursowej na stanowisko Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie dokumentów w Rektoracie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1 c, pokój 103 lub przesłanie na adres: rektorat@wsb.edu.pl

Termin składania dokumentów upływa w dniu 10 stycznia 2015 r.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Rektoracie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Dokumenty, które nie zostaną odebrane do miesiąca po zakończeniu procedury konkursowej ulegną komisyjnemu zniszczeniu.