27.04.2016

Akcja krwiodawstwa zakończona sukcesem!

9 stycznia 2016 r. w naszym Wydziale oraz w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się piąta już Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Tym razem hasłem przewodnim było "Cieszyn vs Dąbrowa Górnicza".

Po raz kolejny nasi Studenci oraz Mieszkańcy Cieszyna udowodnili, że takie akcje są potrzebne, a im samym leży na sercu pomoc innym. Do autobusu służącego do pobierania krwi zgłosiło się ponad 40 osób, z czego krew oddało 20. Przy okazji kilku uczestników zarejestrowało się też jako potencjalny dawca szpiku kostnego.

Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem JM Rektor WSB w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz oraz Dziekana cieszyńskiego Wydziału Zamiejscowego WSB dra Andrzeja Bubnickiego.