13.12.2016

Akcja "Zbieramy krew. Brakuje nam Twojej" już 14 stycznia

Studenci Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zapraszają do udziału w VI  akcji  honorowego krwiodawstwa pod hasłem „Zbieramy krew. Brakuje nam Twojej”, która odbędzie się 14 stycznia 2017 r. w godzinach od 9.00 do 14.00. Akcja połączona z rejestracją potencjalnych dawców szpiku kostnego odbędzie się w Cieszynie na ul. Frysztackiej 44 oraz w Dąbrowie Górniczej na ul. Cieplaka 1C.

Współorganizatorem jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic oraz Oddział PCK z Cieszyna. Honorowy patronat nad akcją objęła JM Rektor prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

Liczymy na was

Powyższa akcja jest kontynuacją wcześniejszych imprez charytatywnych, które spotkały się z dużym zainteresowaniem studentów. Bardzo chcemy, aby idea przez nas propagowana zyskiwała coraz szersze grono zwolenników. Jesteśmy świadomi, iż im więcej nas będzie walczyło w słusznej sprawie, tym mniej ludzi pozostanie bez pomocy.

Zapraszamy do Cieszyna oraz do Dąbrowy Górniczej i … niech poleje się krew!

Rejonowej Rady HDK PCK

Student  WZ WSB w Cieszynie