30.11.2015

Anioły odwiedzą WSB

W przedświątecznym czasie serdecznie zapraszamy Studentów Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego na bożonarodzeniowe warsztaty „Świąteczne anioły". Podczas warsztatów nasi młodzi Studenci wykonają wyjątkowe świąteczne anioły z różnego rodzaju materiałów i ozdób, m.in.: butelki szklanej, bibuły czy makaronu. W trakcie zajęć prowadząca, czyli Pani Marta Koplejewska, pokaże różne metody i narzędzia, dzięki którym uzyskane zostaną ciekawe faktury anielskich sukni, włosów i skrzydeł.

Anioły wykonane podczas warsztatów staną się wspaniałą ozdobą świąteczną lub prezentem. Zajęcia odbędą się w sobotę 12 grudnia 2015 r. o godzinie 11.00. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 20 zł/ os. Ilość miejsc jest ograniczona (max. 20 osób)!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc e-mailowo: cud@wsb.edu.pl lub telefonicznie: 885 882 500. Warunki uczestnictwa:

• Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób.
  • O przyjęciu do grupy warsztatowej decyduje kolejność zgłoszeń oraz terminowe wniesienie opłaty.
  • Prosimy o mailowe/ telefoniczne zgłaszanie dzieci na zajęcia.

Opłatę należy wnieść do 3 dni od rezerwacji miejsca na zajęciach (opłaty prosimy wpłacać po potwierdzeniu rezerwacji miejsca). W przypadku braku wpłaty w terminie 3 dni, rezerwacja miejsca na warsztatach ulega anulowaniu, a do uczestnictwa w zajęciach zapraszane są dzieci z listy rezerwowej. W przypadku rezygnacji z udziału w danym warsztacie opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.

Dane do przelewu:

Konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554.

W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć "Świąteczne warsztaty plastyczne + imię i nazwisko dziecka". Potwierdzenie dokonania opłaty prosimy przesłać na adres: cud@wsb.edu.pl.