Aviacom nowym partnerem Akademii WSB

AVIACOM firma realizująca innowacyjne projekty związane z lotnictwem, została nowym partnerem Akademii WSB. Współpraca zakłada realizację wspólnych przedsięwzięć naukowych, tworzenie wspólnych programów studiów wyższych i podyplomowych oraz stwarza studentom Akademii WSB możliwość odbycia praktyki w innowacyjnym przedsiębiorstwie.

Umowę zawartą 22 kwietnia 2022 w budynku Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie parafowali dr Edyta Nowak-Żółty Prodziekan Akademii WSB i Radosław Gross - Członek Zarządu Aviacom.

AVIACOM

Firma AVIACOM powstała w celu realizacji innowacyjnych projektów związanych z lotnictwem. Firma jest certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym działającym na podstawie Decyzji Prezesa Urzędu Lotniczego. W zakresie działań Aviacom znajduje się prowadzenie badań rozwojowych w dziedzinie lotnictwa, wdrożenie innowacyjnego systemu e-learning w lotnictwie, działalność szkoleniowa praktyczna w zakresie szkoleń UAP, UAVO, PJ, oraz co ważne projektowanie i budowa statków powietrznych i urządzeń latających oraz bezzałogowych statków powietrznych (dronów) w sektorze cywilnym i wojskowym.