AWSB SHOOTING TIME

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu pn „AWSB SHOOTING TIME”,które wspólnie organizują Samorząd Studencki Akademii WSB oraz Międzynarodowe Koło Naukowe Bezpieczeństwa „Save the World” w terminie 15.06.2021 r.-17.06.2021 r.

Formularz rejestracyjny

Wydarzenie pn. "AWSB SHOOTING TIME" to cykl webinariów z zakresu szkolenia strzeleckiego, które zakończą się testem wiedzy. 3 osoby, które zdobędą największą liczbę punktów i udzielą odpowiedzi w najszybszym czasie w teście otrzymają nagrodę w postaci bezpłatnego indywidualnego szkolenia strzeleckiego, które poprowadzi byłby żołnierz wojsk specjalnych Robert Kora.

CEL PROJEKTU:

Celem projektu jest m.in. zapoznanie uczestników z elementarnymi podstawami strzelectwa, budową broni i amunicji, a także bezpiecznym obchodzeniem się z bronią.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

• Webinaria prowadzone będą w formie online
  • Indywidualne szkolenie strzeleckie, które stanowi nagrodę w teście wiedzy przeprowadzone zostanie na strzelnicy w formie stacjonarnej
  • Test wiedzy odbędzie się w 3 dniu webinariów tj. 17.06.2021 r.
  • Udział w wydarzeniu pn. „AWSB SHOOTING TIME” jest bezpłatny

Prowadzący - Robert Kora

Robert Kora - były żołnierz wojsk specjalnych z 27 letnim doświadczeniem w jednostkach liniowych.
W ramach swojej służby pełnił różne stanowiska służbowe od dowódczych poprzez szkoleniowe, po zabezpieczające (w Iraku odpowiadał m.in. za bezpieczeństwo późniejszego dowódcy Wojsk Specjalnych gen. Włodzimierza Potasińskiego, stacjonując w bazie „JULIET”).
W Jednostce Wojskowej Nil wieloletni dowódca weryfikacji „SELEKCJI”, a także osoba odpowiadająca za szkolenie. Doświadczenie zdobywał m.in. na misjach w Iraku i Afganistanie. Wielokrotnie odznaczany przez Prezydenta RP i Ministra Obrony Narodowej.
Wykładowca Akademicki. Doświadczony wieloletni instruktor strzelectwa, (strzelania specjalne, dynamiczne oraz dokładne). Główny Instruktor Strzelectwa Międzynarodowego Kola Naukowego Bezpieczeństwa Akademii WSB „Save the World” i narciarstwa (głownie implikowanie technik ski tourowych w wykorzystaniu do działań w jednostkach powietrznodesantowych oraz specjalnych). Skoczek spadochronowy w systemie wolnego otwarcia. Organizator znanego Marszu pn. „Śladami generała Nila–Od zmierzchu do świtu”.