27.04.2016

Biznes przed 30-tką - już po warsztatach

W piątek 22 stycznia 2016 r. w naszym Wydziale odbyły się pierwsze warsztaty prowadzone przez Business Partners Club. Zajęcia nosiły tytuł "Pierwszy biznes przed 30-tką - wiedza praktyczna".

Uczestnicy warsztatów mieli okazję spotkać się praktykami - czyli młodymi biznesmenami prowadzącymi interesy w Polsce i za granicą, w tym w Czechach oraz na Słowacji. Najpierw prelekcję wygłosił Petr Sznapka, który urodził się w Czeskim Cieszynie, a studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz szkolił się jako ekspert w dziedzinie nieruchomości w VSB - Technical University of Ostrava, zaś po nim o swoich doświadczeniach opowiedział Dawid Kozioł - 23-letni student, który własną firmą zarządza od 2,5 roku.