Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy - zaprasza

Jak działają słowa? Jak wygląda praca dziennikarza u podnóża gór? Czy trudno wyprodukować skuteczny lek? Pogoda. Nasz przyjaciel czy wróg?
To tylko kilka wybranych zagadnień, które zostaną poruszone podczas wykładów przygotowanych przez najlepszych wykładowców akademickich i popularyzatorów nauki współpracujących z Akademią WSB. Już od października rusza X edycja Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego.
Najmłodsi mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego po raz kolejny będą mogli uczestniczyć w niezwykłych spotkaniach ze światem nauki.

Łącznie 12 wykładów!

Harmonogram zajęć Uniwersytetu Dziecięcego Akademii WSB w Cieszynie obejmuje 4 wykłady stacjonarne oraz 8 wykładów w formie on-line.

Rekrutcja trwa

Zapisy do Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego Akademii WSB trwają. Liczba wolnych miejsc jest jednak ograniczona i ze zgłoszeniami trzeba się spieszyć. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie internetowej (ud.wsb.edu.pl) lub uzyskać pod nr telefonu 32 295 93 15.

Duży może więcej. Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy częścią sieci Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB

Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy to jeden z piętnastu Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB.  W największej w Polsce sieci Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB (do 15 kwietnia 2018 r. – Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej) swoje kompetencje poszerza ponad 3 000 dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 12 lat. Realizowane projekty mają na celu rozwijanie potencjału twórczego oraz intelektualnego najmłodszych, rozbudzenie ich aktywności poznawczej oraz przekazanie wiedzy jak również umiejętności z zakresu różnych dziedzin nauki.

Honorowy patronat Burmistrza Cieszyna

Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy Akademii WSB realizowany jest wspólnie z Urzędem Miasta

w Cieszynie, pod honorowym patronatem Burmistrza – Pani Gabrieli Staszkiewicz.

Roczny koszt zajęć wynosi tylko 120 zł.

Program wykładów Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego oraz szczegółowe informacje pod adresem – LINK