02.12.2015

Czy jesteśmy niechętnymi uczniami?

Biblioteka Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie autorskie. Tym razem gościem będzie Pani prof. nadzw. dr hab. Eugenia Rostańska, która zaprezentuje ostatnio wydaną przez Wydawnictwo Naukowe WSB pozycję „Edukacja i zdrowie w dobie globalizacji".

Podczas spotkania przewidziana jest dyskusja, podczas której uczestnicy będą mogli autorce zadawać pytania związane nie tylko z wczesną edukacją, ale także dotyczące innych pozycji książkowych, których autorką/redaktorem naukowym jest Pani Profesor, a które dostępne są w naszej bibliotece.

Są to:
- „Dziecko i edukacja: aspekty społeczne i oświatowe",
- „Dziecko i dorosły w rozmowie: doświadczenie komunikacji: odniesienia edukacyjne".

A Ponadto:

- „Edukacja i gospodarka w kontekście procesów globalizacji", w której znaleźć można m. in. ciekawy artykuł: „Globalizacja a rozwój Internetu. Internet wszystkich rzeczy i nowoczesne sposoby komunikacji maszyn" czy „Kompetencje menedżerów przedsiębiorstw polskich, słowackich i czeskich w dobie globalizacji",
- „Wybrane zagadnienia jakości kształcenia i dokształcania", a w niej m.in. interesujący artykuł „Między etyką a skutecznością reklamy – jak przykuć uwagę klienta w dobie konsumpcjonizmu?".

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia o godz. 12.00 w sali 202. Serdecznie zapraszamy!