15.06.2020

Czy logistyka może być życiową pasją? Weź udział w webinarze

Przed wieloma z Was okres trudnych decyzji. Jakie wybrać studia? Jaką specjalność? Aby pomóc w dokonaniu wyboru zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinarach, które prowadzą nasi wykładowcy.
16 czerwca o 12.00 zapraszamy na webinar dr inż. Pawła Sobczaka zatytułowany - „Czy logistyka może być życiową pasją?”
Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się, klikając w link umieszczony poniżej – ZAPISZ SIĘ . Następnie przed webinarium otrzymasz link do wykładu online. To proste i bardzo wygodne!

Czy logistyka może być życiową pasją?

Czym właściwie jest logistyka? Czy logistyka może być życiową pasją? Jak studiuje się logistykę? Jak można optymalizować procesy logistyczne? Czy logistyka to tylko kwestie związane z magazynami i transportem? Czy w logistyce można również odnaleźć się naukowo? Odpowiemy na te i wiele innych pytań, powiązanych z jedną z najdynamiczniej rozwijających się branż (zarówno w Polsce, jak i na świecie). Warto podkreślić, że logistyka to dziedzina, dla której prognozy pokazują, że na przestrzeni najbliższych lat – zapotrzebowanie na pracowników w tym sektorze będzie rosło. Do udziału w webinarium zaprosiliśmy Annę Lech – studentkę kierunku logistyka w Akademii WSB oraz aktywnego członka Studenckiego Koła Naukowego ITLogis.

PROWADZĄCY: dr inż. Paweł Sobczak - wykładowca na kierunku logistyka w Akademii WSB oraz opiekun Koła Naukowego ITLogis

Webinarium szczególnie polecane jest uczniom szkół średnich, specjalistom ds. BHP, audytorom czy osobom odpowiedzialnym za procesy magazynowania, transportu i jakości.

ZAPISZ SIĘ

Spróbuj studiów na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji i specjalności Logistyka i transport. Wybierz jedną ze specjalności i zapisz się już dziś!