23.07.2014

Dwa nowe kierunki Studiów Podyplomowych w Cieszynie! Rekrutacja trwa!

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie uruchomił rekrutację na dwa nowe kierunki Studiów Podyplomowych - Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Rekrutacja już trwa! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i skorzystania z formularza on-line.

Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna to studia, na które zapraszamy osoby posiadający kwalifikacje pedagogiczne oraz absolwentów studiów I i II stopnia kierunków pedagogicznych.

Natomiast adresatami kierunku Język angielski w edukacji wczenoszkolnej i przedszkolnej są osoby, które wykazują się znajomością języka na poziomie średniozaawansowanym (A2/B1 według ESOKJ), zainteresowane nauczaniem przedmiotów w języku angielskim (klasy dwujęzyczne), a także nauczaniem języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Nauka na obu kierunkach trwa 3 semestry i zajęcia będą się odbywały w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna >>>

Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej >>>