18.02.2017

Dzień bezpłatnych szkoleń już za nami

Ponad 200 osób uczestniczyło 18 lutego 2017 r. w „Dniu Bezpłatnych Szkoleń” zorganizowanym w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu. To kolejna akcja szkoleniowa WSB, skierowana do wszystkich zainteresowanych rozwojem kompetencji, jaką przygotowała nasza uczelnia.

Uczestnicy mogli wybrać interesujące ich szkolenie m.in. z zakresu ochrony danych osobowych, pozyskiwania funduszy unijnych, terapii osób z Zespołem Aspergera czy dzieci z zaburzeniem zachowania, rytmiki i tańca.

W programie znalazły się szkolenia:

„Uczeń z zaburzeniami zachowania w szkole/placówce oświatowej”
Prowadząca: mgr Cecylia Borowska

„Jak stymulować innowacyjność małej firmy z wykorzystaniem dotacji unijnych? - Tworzenie mapy projektu”
Prowadząca: dr Joanna Kurowska-Pysz

„Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci”
Prowadząca: mgr Edyta Marciniak

„Niegrzeczne dzieci czy dzieci z zespołem Aspergera?”
Prowadząca: mgr Monika Kłeczek

"Praktyczne aspekty wdrażania systemu ochrony danych osobowych"
Prowadzący: dr inż. Adrian Kapczyński

Szkolenia oferowane w ramach „Dnia bezpłatnych szkoleń” są ściśle powiązane z oferta studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu. Uczestnicy, których zainteresuje tematyka poruszana w trakcie bezpłatnego szkolenia mogą rozszerzyć wiedzę w danym zakresie wybierając studia podyplomowe.