19.09.2016

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie 17.09.2016 r.

W sobotę 17 września w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbył się Dzień Bezpłatnych Szkoleń.

Uczestników wydarzenia w imieniu Władz Uczelni powitała mgr Regina Bogaczyk, Dyrektor Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w WSB był również okazją, by zapoznać Uczestników tego wydarzenia z ofertą studiów podyplomowych. Pani mgr Katarzyna Drózd, koordynator ds. studiów podyplomowych i szkoleń WZ WSB zaprezentowała najnowszą ofertę naszego Wydziału.

Do wyboru jest obecnie ponad 100 kierunków studiów z obszarów takich jak oświata, zarządzanie, coaching, sprzedaż, logistyka, transport, administracja, czy bezpieczeństwo, finanse oraz HR. Uczestnicy sobotnich, bezpłatnych szkoleń mieli okazję sprawdzić praktyczny model prowadzenia zajęć, oparty o case studies i gry decyzyjne, a przede wszystkim o branżowe doświadczenie naszych ekspertów – mówi dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju, koordynujący wydarzenie.

Wykład pt.: „Jak uczy się mózg?” poprowadziła mgr Edyta Nowak-Żółty.

Uczestnicy Dnia Bezpłatnych Szkoleń mieli okazję wziąć udział w certyfikowanych warsztatach z dziedzinach takich jak.: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, Ochrona danych osobowych w administracji i w biznesie, Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci, Zamówienia publiczne i zarządzanie projektem - Program szkoleń przygotowaliśmy tak, aby mogły z nich skorzystać zarówno osoby pracujące już w branży, które myślą o podniesieniu swoich kwalifikacji czy uzupełnieniu wiedzy o zmieniające się przepisy albo nowe trendy, ale także osoby, które myślą o zmianie zawodu czy awansie – mówi Dominik Penar, Prodziekan uczelni ds. kształcenia ustawicznego.