Dzień Logistyki w Cieszynie - 13 grudnia 2017

Praktyczna wiedza logistyczna przekazywana przez doświadczonych ekspertów – pod takim hasłem 13 grudnia 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Cieszynie odbył się „Dzień Logistyki”. Wydarzenie odbyło się we współpracy z czołowymi firmami logistycznymi w naszym kraju JAS-FBG S.A. i Raben Polska

W wykładzie i warsztatach uczestniczyli studenci specjalności Logistyka i transport oraz uczniowie techników o profilu logistycznym. W „Dniu Logistyki” uczestniczyli uczniowie: Szkoły Organizacji i Zarządzania w Cieszynie; Zespołu Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie; ZSO im. Jana Pawła II w Pawłowicach; Niepublicznego Technikum Logistycznego w Cieszynie ZDZ Katowice.

Eksperci

Serdeczne podziękowania dla ekspertów firmy JAS-FBG S.A - Rafała Ponikiewicza i Mariusza Słowińskiego oraz RABEN Polska – Andrzeja Kurka, a także Pani Prodziekan Agnieszki Dymek dr inż. Pawła Sobczaka z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Partnerzy wydarzenia

Raben