10.01.2018

Dzień Otwarty Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Dąbrowie Górniczej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na "Dzień Otwarty Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych", który odbędzie się w siedzibie uczelni 1 lutego 2018 r. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie okazją do uzyskania informacji na temat Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zacznie obowiązywać od maja 2018 r.

REJESTRACJA

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, a warunkiem uczestnictwa w niej jest przesłanie najpóźniej do 21 stycznia 2017 r. wypełnionego kwestionariusza osobowego (szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.wsb.edu.pl/giodoDecyduje kolejność zgłoszeń! Liczba miejsc jest ograniczona!

DZIEŃ OTWARTY GENERALNEGO INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, 1 lutego 2018 r.

11.00-11.15 Powitanie Gości oraz rozpoczęcie Konferencji

• dr Edyta Bielak-Jomaa - Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  • prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz - Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

11.15-12.30 "Nowa rola administratora bezpieczeństwa informacji w świetle Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO)"