26.05.2018

F44 Red aktywnie na XVII Interdyscyplinarnej Konferencji Kół Naukowych WSEPINM w Kielcach

28 maja br. cieszyńskie Koło Naukowe F44 Red weźmie aktywny udział w XVII Interdyscyplinarnej Konferencji Kół Naukowych organizowanej przez Wyższą Szkołę Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny. Pośród dyscyplin znalazły się lingwistyka, nauki społeczne, bezpieczeństwo narodowe, prawo, biznes i reprezentowane przez F44 Red IT. Referaty F44 Red zostały zaakceptowane, dzięki czemu aktywnie reprezentować będzie nas 6 prelegentów w 2 tematach przewodnich:

Zagrożenia bezpieczeństwa użytkowników sieci komputerowych:

Adam Polok – szyfrowanie, enkrypcja, kryptografia
Dawid Mohr – socjotechniki stosowane przez cyberprzestępców
Dawid Raszka – SQL Injection, DoS i pokrewne ataki
Tomasz Honkisz – bezpieczeństwo haseł dostępu

Wzorce, techniki i dobre praktyki tworzenia oprogramowania:

Patryk Siewniak – uniwersalne wzorce projektowe
Michał Drab – automatyzacja budowania, wzorce projektowe

Całej reprezentacji życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za udane prezentacje przygotowanych prac. Relację po zakończonej konferencji znajdziecie na naszej stronie i klubowych fanpage’ach

Strona F44Red

F44Red na Facebooku