12.07.2016

Gala Absolwentów Studiów Podyplomowych

Dnia 8 lipca 2016 r. w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się Gala Absolwentów Studiów Podyplomowych.

W Gali wzieli udział Absolwenci wraz z rodzinami i przyjaciółmi, Władze Uczelni, wykładowcy oraz zaproszeni goście, wśród których byli- Pani Maria Cieślar Wicestarosta Powiatu Cieszyńskiego, Pan Andrzej Bacza Radny Powiatu Cieszyńskiego, Pan Krzysztof Kasztura Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna, Pan Stanisław Kawecki Sekretarz Miasta Cieszyna oraz Pani Anna Stefaniak-Bacza Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie.

Świadectwa odebrali Absolwenci sześciu kierunków: Menedżerskie studia podyplomowe Executive MBA, Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz kierunków oświatowych: Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci, Logopedia, Neurologopedia, Zarządzanie placówkami oświatowymi.

W imieniu Władz Uczelni gości powitał Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, a zarazem Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń dr Marcina Lisa.

Galę uświetnił występ zespołu Funtastic Duo.