Gala Akademicka dla absolwentów programu MBA

Duma z osiągniętych wyników, zadowolenie z ukończonych studiów, w niełatwym dla każdego okresie pandemii, a zarazem żal, ze to już koniec. Te uczucia towarzyszyły absolwentom i przedstawicielom Akademii WSB podczas uroczystej Gali Akademickiej MBA, jaka odbyła się 3 grudnia 2021 r. w Cieszynie, dla kolejnej grupy absolwentów programu Master of Business Administration, prowadzonego w partnerstwie z EY Academy of Business.

Tradycją Gal Akademickich Akademii WSB są wyróżnienia Rektora przyznawane osobom, swoją osobowością szczególnie zapadły w nasza pamięć. To wyróżnienia za inspirację i aktywne działanie na rzecz integracji społeczności akademickiej, a także za wspaniałe umiejętności organizacyjne oraz perfekcyjną komunikację.

Nagrodę Rektora w kategorii „DUSZA TOWARZYSTWA” za wysokie kompetencje interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów z innymi, efektywną pracę zespołową i budowanie relacji otrzymał Pan Mariusz Jurzak.

Nagrodę w kategorii „POMOCNA DŁOŃ” za wyjątkową dociekliwość i determinacja w zdobywaniu informacji oraz materiałów dydaktycznych, a także dążenie do utrzymywania przyjaznej atmosfery w grupie słuchaczy otrzymała Anna Kwiatkowska

Wyróżnienie „MEGA MENEDŻER” przyznawane osobie, która wypowiada się mądrze, posiada doświadczenie, zna się na temacie jak mało kto – trafiło do Pana Waldemara Stachury.

Nagrodami dla wyróżnionych osób był kurs nurkowania, wizyta w SPA i lot samolotem ultralekkim.

Gratulacje oraz zaproszenie do klubu MBA przekazała absolwentom Prodziekan Regina Bogaczyk.

Na zakończenie uroczystości absolwenci wysłuchali ostatniego wykładu, który specjalnie dla nich przygotował i wygłosił dr inż. Adam Żabka – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Studia Master of Business Administration realizowane przez Akademię WSB w Cieszynie kształcą kompetentnych i odpowiedzialnych liderów, którzy potrafią stosować twórcze, skuteczne i trwałe rozwiązania przyszłych problemów i podejmować wyzwania poprzez aktywne stosowanie najnowszych metod z zakresu zarządzania.

Program studiów MBA jest dostosowany do potrzeb świata biznesu i przyszłych jego wyzwań. Składa się z siedmiu modułów, tj.: analiza i zarządzanie strategiczne, finanse i rachunkowość, prawo cywilne i handlowe, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie projektami i procesami biznesowymi, marketing i zarządzanie sprzedażą. Ostatni moduł stanowią wdrożeniowe projekty menedżerskie z zakresu: HR, finansów, zarządzania projektami, marketingu i zarządzania sprzedażą. Program obejmuje realizację projektów, spotkań panelowych, wizyt studyjnych, szkoleń e-learningowych oraz pracy samokształceniowej.

Więcej o programie Master of Business Administration, prowadzonym w partnerstwie z EY Academy of Business